KONST / Litografier / Färglitografi 16602055
nr 1660 2055
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Signerad, numrerad 3/30 - 69, Mikrokosmos XIV, Färglitografi, daterad bildmått: 55x50 cm, yttermått inklusive ram: 100x70 cm
måndag 25 november 2024
kl 19:09:52
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist